B. K. Staron - Richard Bonett. Obsesja - Wydawnictwo WasPos - Recenzja

Są pożegnania, na które człowiek nigdy nie będzie gotowy. Są słowa, które zawsze będą wywoływać potoki łez. I są takie osoby, na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.

Nanette, po odrzuceniu przez Richarda nie może się pozbierać. Każdego dnia myśli o nim są nie do zniesienia. Czuję się zraniona i oszukana. Jednak po czasie zrozumiała, ze zostawiając ją, zrobił jej przysługę, odmieniając ją w takim stopniu, że z płaczliwej i strachliwej dziewczyny stała się silną i odważną kobietą z uporem walczącą o to, co kocha.

Richard natomiast, nigdy tak naprawdę nie przestał jej kochać, ale jego chora psychika działa dość w niezrozumiały do końca sposób.

Bo jeśli się kogoś kocha, to chce się wiedzieć o wszystkim, co go otacza. Nie można pozwolić, aby wydarzenia z przeszłości obejmowały przyszłość.

Pewnego wieczoru znów stanęła z nim twarzą w twarz, mroczny psycholog postanowił odzyskać zranioną kobietę udowadniając jej, że tylko razem zdolni są utrzymać to, co przepełnia ich serca. Tylko czy Richard potrafi na tyle się zmienić, żeby otworzyć się na Nanette i obdarzyć ją prawdziwym uczuciem, otwierając przez nią swoją zranioną duszę? I czy dziewczyna, da mu tę szansę?

Dotarło do mnie, że byliśmy bardzo do siebie podobni. Oboje przeżyliśmy piekło i gotowi byliśmy zapomnieć, by zacząć żyć tym, co nas czekało.

Richard Bonett.Obsesja jest powieścią, która wciąga od początku do końca i z każdą stroną poziom adrenaliny wzrasta. Nie jesteście w stanie niczego przewidzieć. Autorka funduje nam game emocji i razem z bohaterami przeżywamy ich rozterki, ból, cierpienie oraz radość. Historia Richarda i Nanette opowiada o mrocznej przeszłości, obsesyjnym pożądaniu i tajemnicach oraz lęku o własne życie. 

W drugim tomie pojawiła się pewna męska postać, która mnie bardzo zaintrygowała i sprawiła, że moje serduszko się radowało, że ktoś tak jasny, a jednocześnie ciemny pojawił się w życiu Nanette. Jestem bardzo ciekawa, co mu zgotuję autorka w kolejnej części. 

Droga autorko, dlaczego mi to zrobiłaś i zakończyłaś, tę książkę tak jak to zrobiłaś.. Ja chce kolejny tom i to już! 

Gorąco wam polecam historię Richarda i Nanette. :) 


Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu 

10 komentarzy:

 1. Po tak emocjonalnej recenzji, od razu chce się poznać tę historię. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjemnie, kiedy po skończeniu książki mamy niedosyt spotkania z bohaterami. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja recenzja jest tak nacechowana emocjami, że również mam ochotę sięgnąć po serię zaraz, natychmiast, mimo że na co dzień czytam raczej inną literaturę. Intryguje mnie relacja głównych bohaterów :) Pozdrawiam! włóczykijka z Imponderabiliów literackich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, to dużo dla mnie znaczy :) Mam nadzieję, że i tobie się spodoba :)

   Usuń
 4. Ostatnio też miałam taki niedosyt po skończeniu jednej książki. Nie wiem, jednak czy znajdę czas na tę serię.
  Książki jak narkotyk
  OdpowiedzUsuń
 5. Znów coś dla mnie na pewno przeczytam :D

  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę i daj znać jak będziesz po lekturze :)

   Usuń

Copyright © 2014 Świat Książkowy Mali , Blogger