Współpraca

Bardzo chętnie podejmę się współpracy recenzenckiej. Interesuje mnie stała współpraca, jeśli oczywiście się sprawdzę. Czytam wszystko co wpadnie mi w ręce, ale w szczególności książki kobiecie, romanse, new adult, młodzieżówki, fantasy, thrillery oraz erotyki też mile widziane.

Moje opinię będą zawsze szczere, ponieważ kłamstwa nie popieram w końcu jaki by to miało sens. Miło by było mieć tak czas na przeczytanie książki 2-3 tygodnie chyba, że się dogadamy inaczej. Wiadomo nie raz przeczyta się w jeden dzień/noc, a są takie, że więcej czasu potrzeba.

Opinię wstawiam tutaj oraz na lubimyczytać także na fanpage. W razie chęci współpracy można się, że mną skontaktować na e-mail podany poniżej:
swiatksiazkowymali21@onet.eu

Miałam przyjemność, że zaufały mi niesamowite autorki takie jest Marta Matulewicz AutorkaAdriana Rak - autorka,D. B. Foryś - strona autorska,Samanta Louis - strona autorska,Ewa Pirce - strona autorska oraz Ailes (grupa literacka), a także takie wydawnictwa jak  Wydawnictwo NieZwykłeBurda KsiążkiEditio Red Wydawnictwo Novae Res Wydawnictwo LIRAWydawnictwo MUZA SAWydawnictwo Vectra,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Świat Książkowy Mali , Blogger