O mnie

Kim jestem?

Dziewczyną ciągle poszukującą swojej drogi w życiu. Zawsze uśmiechnięta, pełna marzeń oraz pasji. Napalona fanka Formuły 1. Moja przygoda z książkami zaczęła się już dawno. Jeden impuls i dobry argument koleżanki sprawił, że założyłam bloga. Bo kocham czytać książki i jeśli mogę wam przekazać swoje emocję to dlaczego by nie, a pisać też uwielbiam. Czytam wiele gatunków, ale w duszy od zawsze jest ze mną fantastyka to w niej można się najbardziej zatracić. 

Blog został założony w lipcu 2018 roku, a fanpage 24 kwietnia 2018. Znajdziecie tutaj moje recenzję pisane prosto z serducha. Do każdej mojej opinii o książce dodaję zdjęcia. Zapowiedzi książek, które gdzieś tam wypatrzyłam i zwróciły moją uwagę, też się pojawią. 
Wszystko, co jest związane z książkami, więc jeśli jesteś książkoholikiem, to zapraszam do siebie.

Możecie mnie znaleźć także na:

Fanpage: https://www.facebook.com/swiatksiazkowyMali/ 
Lubimyczytać: http://lubimyczytac.pl/moj/profil
Instagram: https://www.instagram.com/swiat_ksiazkowy_mali/

Pomysły Autorskie;

"Akcja Poznaj Autora" 

Realizowana na blogu, możecie znaleźć ją w zakładce. Akcja ma na calu przybliżenie Wam postaci konkretnych autorów za pomocą wywiadu.
Projekt współrealizowany z Agnieszką z Książki takie jak my 

* "Tydzień z ulubioną serią/książka od Mali" 

Realizowane będzie na fanpagu. Pomysł ma na celu przybliżenie wam moich ulubionych książek i może dzięki temu sięgniecie po nie jeśli nie czytaliście. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Świat Książkowy Mali , Blogger