O mnie

Kim jestem?

Dziewczyną ciągle poszukującą swojej drogi w życiu. Zawsze uśmiechnięta, pełna marzeń oraz pasji. Napalona fanka Formuły 1. Moja przygoda z książkami zaczęła się już dawno, ale w końcu siedząc tak sobie w piękny słoneczny dzień i pisząc z koleżanką, pomyślałam, a może by tak założyć bloga i wyrzucić z siebie emocje, jakie czuję, czytając książkę. A czytam naprawdę wszystko, co mnie zainteresuje. I tak o to tu jestem dla Was, kochani, więc mam nadzieję, że będziecie zaglądać.

Blog został założony w lipcu 2018 roku, a fanpage 24 kwietnia 2018. Znajdziecie tutaj moje recenzję pisane prosto z serducha, więc nie będzie schematów. Na pewno pojawią się zdjęcia i zapowiedzi książek, które gdzieś tam wypatrzyłam i zwróciły moją uwagę. Wszystko, co jest związane z książkami, więc jeśli jesteś książkoholikiem, to zapraszam do siebie.

Możecie mnie znaleźć także na:
Fanpage: https://www.facebook.com/swiatksiazkowyMali/ 
Lubimyczytać: http://lubimyczytac.pl/moj/profil
Instagram: https://www.instagram.com/swiat_ksiazkowy_mali/

Pomysły Autorskie;

"Akcja Poznaj Autora" 

Realizowana na blogu, możecie znaleźć ją w zakładce. Akcja ma na calu przybliżenie Wam postaci konkretnych autorów za pomocą wywiadu.
Projekt współrealizowany z Agnieszką z Książki takie jak my 

* "Tydzień z ulubioną serią/książka od Mali" 

Realizowane będzie na fanpagu, a końcowe podsumowanie tygodnia wrzucę na bloga. Pomysł ma na celu przybliżenie wam moich ulubionych książek i może dzięki temu sięgniecie po nie jeśli nie czytaliście. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Świat Książkowy Mali , Blogger