Monika Nerc - Dziedzic podziemia.Szept diabła - Wydawnictwo Niezwykłe - Recenzja Patronacka

Podając mi umowę o naprawę samochodu, zawarła pakt z diabłem i jej życie już nigdy nie wróci do normalności.

Catriona Fijewska właśnie skończyła studia i zamierza sobie ułożyć życie. Pragnie przejąć warsztat samochodowy po swoim zmarłym ojcu, ponieważ mama nie bardzo radzi sobie w tym biznesie. Natomiast dla niej on jest wszystkim, dziewczyna zamierza znaleźć nowych klientów, kiedy nagle dostają zlecenie od pewnego biznesmena, postanawia pojechać z zamiarem przyjęcia zlecenia, bo to może być dla nich szansa na odbudowę warsztatu do świetności. 

To niewinne spotkanie odmieni jej życie na zawsze, bo nawet nie zdaję sobie sprawy, że wpadła w oko samemu diabłu, który nie cofnie się przed niczym, żeby była jego i tylko wyłącznie jego. 

Gdybym miał serce zamiast nieczułego kamienia, dałbym jej szansę żyć własnym życiem, jednak ona jest moim niebem, z którego nie zrezygnuję. Niewinna anielica wpadła w sidła diabła, z których już nigdy się nie wyswobodzi. Posiądę każdy skrawek jej duszy i nawet jeśli byłoby jej lepiej beze mnie, i tak nie pozwolę jej odejść. Nie popełnię tego cholernego błędu z przeszłości. Bez dwóch zdań to ja potrzebuję jej bardziej niż ona mnie, ale Catriona się do mnie przyzwyczai.

Grigoriy Orlov jest diabłem w idealnie skrojonym garniturze i ucieleśnieniem wszystkiego, co najgorsze. Jego ciało pokryte jest tatuażami oraz licznymi bliznami. Nie ma żadnych skrupułów, kiedy rozprawia się z wrogami i nie toleruję zdrady. 

Kiedy w oko wpada mu piękna Catriona, która ma niewyparzony język i często ładuję się w kłopoty od razu wie, że będzie należeć do niego i każdy kto się do niej zbliży zginie. 

Ta dwójka, kiedy się spotyka wyczuwalne jest od razu tak wielkie przyciąganie, że na samą myśl robi nam się ciepło, a napięcie erotyczne z każdym momentem wzrasta coraz bardziej. 

Dziewczyna wyczuwa od niego niepokojącą ją ciemną i mroczną aurę, która ją jednocześnie fascynuje i przeraża. Jednak serce nie chce słuchać rozumu i poddaję się diabłu.. 

W świecie mafii nigdy nie ma spokoju i nad Grigoriy'm pojawiają się czarne chmury, ktoś zamierza zrzucić go z tronu. A najgorsze zło, nie raz jest bliżej niż myślimy.. 

Czy diabeł ma jednak serce? I czy będzie w stanie utrzymać to co myśli, że już jest jego?

Byłam głupia, ofiarując serce komuś, kto na to nie zasługiwał, a on zamiast zaopiekować się nim, zniszczył je doszczętnie.

Dziedzic podziemia. Szept diabła to istny rollercoaster emocjonalny! Książka trzyma czytelnika w napięciu od początku do końca. Ma w sobie wszystko, co powinna posiadać dobra książka; romantyczność, humor, niebezpieczeństwo i tajemnice oraz mężczyznę, który pochłonięty jest takim mrokiem, że aż nas ciarki będę przechodzić. 

Moniki Nerc wkracza w świat literacki z wielkim przytupem udało jej się stworzyć historię, która potrafi wyróżnić się pośród tłumu książek mafijnych jakimi jesteśmy teraz bombardowani. Pokazała też, że polskie miasto też ma wiele tajemnic a nie tylko zagraniczne.

Książka nie raz was zaskoczy podczas czytania. Ja ubolewam tylko nad jednym, że ją tak szybko skończyłam i nie mam drugiego tomu... no bo jak tak można było zakończyć. 

Musicie po nią sięgnąć! Nie ma innej opcji.. Gwarantuję wam niezapomniane emocje. Polecam wam gorąco!


Za objęcie książki patronatem medialnym dziękuję autorce, a za egzemplarz wydawnictwu 

 

8 komentarzy:

 1. Czyli udana książka i świetny patronat masz na koncie. Myślę, że to duży sukces wyróżnić się na tle książek mafijnych. Warto zerknąć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabuła fajna, bo lubię w romansach relacje hate-love, ale tytuł mnie rozśmiesza :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zupełnie nie moje klimaty czytelnicze. A takie okładki z loverboyami, jeszcze bardziej mnie do książki zniechęcają. Ja się nie skuszę, jednak cieszę się, że książka spełnia Twoje oczekiwania. Wszak po to sięgamy po książki, aby mieć po lekturze satysfakcję. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie, każdy ma inne gusta i nie każda książka musi przypaść do gustu.

   Usuń
 4. Dzięki za polecenie. Ciekawa powieść.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Świat Książkowy Mali , Blogger