Agnieszka Lingas-Łoniewska - Kolacja z Tiffany'm - Wydawnictwo Burda Książki - Recenzja

„Podobno brylanty to najlepsi przyjaciele kobiety, ale ja wolę mieć przyjaciela, do którego mogę się przytulić. Ciepło wciąż jest w cenie.

Po utracie pracy dwudziestosiedmioletnia Natalia otrzymuje stanowisko menadżera eventów w wielkim holdingu przystojnego prezesa Macieja Granickiego. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej i przyciąga do siebie przeróżne wpadki. Podejmuje więc pracę, która wiąże się z licznymi wyjazdami po całym kraju. 

Pierwszy wyjazd, nowy dyrektor Agat International i następne kłopoty w hotelu uzmysławiają Natalie, ze dzieje się coś niedobrego.

Wszystkie wyjazdy są podobne, pokazy, intratne umowy, bankiety, nowe znajomości, dużo alkoholu i człowiek bez twarzy. To daje jej pewne skojarzenia i przypuszczenia.

„Z facetami jest jak z butami, wchodzisz do sklepu podobają Ci się, wołają z półki, kupujesz, a potem wyrzucasz w cholerę a pięta krwawi jeszcze przez klika tygodni. Pamiętaj o tym kochanie. Jak nie ta para, to inna. Sklepów obuwniczych jest u nas dostatek.” 

Między Maciejem a Natalią tworzy się pewne uczcie. Jednak dziewczyna postanawia wyjechać w rodzinne strony z zamiarem spotkania się z przyjacielem. Maciej jest zazdrosny, ale zostaje i załatwia swoje sprawy, które częściowo realizuje. Tajemnice o swoim życiu zostawia na później, ale jednak te zaczynają się wymykać z pod kontroli i zmuszają go do działania na granicy ryzyka.

Oby tak już było zawsze, Tiffany. Bo chciałabym zjeść z tobą jeszcze wiele kolacji.” 

 Kolacja z Tiffanym to historia, która zaskakuje czytelnika w każdym miejscu i wciąga w wir namiętnego pożądania, oraz tajemniczych zagadek. Autorka ukazała trochę zabawną a trochę kryminalną i trochę romantyczną opowieść przy której nie będziemy się nudzić. Trzyma nas w niepewności od samego początku po sam koniec. 

Polecam książkę bardzo gorąco, spędzicie przy niej przyjemnie czas i trochę się rozerwiecie.Czekam na kolejne książki spod pióra autorki. 


Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu 

12 komentarzy:

 1. Uwielbiam twórczość Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Zawsze jest pewnikiem super spędzonego czasu :) Kolacja z Tiffanym chodzi już za mną dłuższy czas. Na pewno przeczytam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie Agnieszka nigdy nie zawodzi :) Jak przeczytasz to podziel się wrażeniami :)

   Usuń
 2. Książki tej autorki biorę w ciemno. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie miałam okazji poznac nic spod pióra autorki. Może się teraz zdecyduję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam ksiażki Agnieszki zawsze biorę je w ciemno. Ta tez była rewelacyjna

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nie miałam okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, może w wakacyjne dni się uda. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej autorki, ale na razie sobie odpuszczę :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Świat Książkowy Mali , Blogger