K.G.Lewis - Kaprysy przeznaczenia - Wydawnictwo WasPos - Zapowiedz Patronacka

Z wielką przyjemnością przedstawiam wam książkę, którą wzięłam pod swoje skrzydła.W tym roku jest to mój dziewiąty patronat. Kaprysy przeznaczenia to pierwsza część serii Przeznaczenie i zarazem debiut autorki, która zostanie wydana przez Wydawnictwo WasPos.

K.G.Lewis to szczęśliwa mężatka, która ma słabość do słodkiego latte, a pisząc swoją pierwszą książkę, piła je litrami. Choć realizuje się w swoim zawodzie, pisanie daje jej satysfakcję oraz dostarcza wielu wrażeń. Miłość do książek przerodziła się w pasję do kreowania własnych bohaterów i ich pokrętnych losów. Uwielbia powieści, które obfitują w emocje, dlatego też pisząc pod pseudonimem K. G. Lewis, stworzyła historię Iwa i Delii. Nie jest to jednak ostatnia książka, jaką napisała.

Opis; 

Iwo Accardi – pewny siebie playboy oraz następca przywódcy Camorry. Cechują go arogancja i bezwzględność.

Delia Rossi – kobieta z charakterem oraz córka capo di tutti capi Cosa Nostry. Nie daje sobą pomiatać i zawsze ma swoje zdanie, nieraz podkreślane odgłosem tłuczonego szkła.

Ich historia wydaje się jedną z wielu, jakie spotykają ludzi zmuszonych do zaaranżowanego małżeństwa w mafijnym półświatku. Jednak nikt nie był w stanie przewidzieć kaprysów przeznaczenia, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć. Początkowa niechęć Delii, która za wszelką cenę przeciwstawia się tradycjom panującym w jej konserwatywnym świecie, przeistacza się w szansę na życie we dwoje. Niestety nie trwa to długo, a ich
rzeczywistość szybko wali się jak domek z kart. Zarówno Iwo, jak i Delia będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami przeszłości oraz nadchodzącą przyszłością. Czy uda im się być razem? Zdeterminowany Iwo będzie walczył z ich przeznaczeniem czy weźmie pod uwagę nastawienie Delii oraz jej hardość? Co się wydarzy, gdy dwa nieustępliwe i wybuchowe temperamenty zderzą się ze sobą, a wzajemne emocje wybuchną ogniem pożądania? Dodajmy do tego nieodpuszczających wrogów Accardiego, uparcie skrywaną przed Iwem tajemnicę Delii oraz nowego adoratora panny Rossi, a będzie się działo…

6 komentarzy:

 1. Lubię takie książki, więc z niecierpliwością będę wyczekiwać premiery tej zapowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu :) chętnie się rozejrzę za nią w księgarni internretowej :) Kinga

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś nie mogę się przekonać do romansów, chociaż wątki mafijne wydają się być interesujące. Ojca chrzestnego uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wątki mafijne mają coś w sobie co nas do nich sięgnie :) Ojciec to klasyk :)

   Usuń

Copyright © 2014 Świat Książkowy Mali , Blogger